Novinky
Suchý šampon

Dry Shampoo - Hair Freshener - Osvěžovač vlasů Manic Panic je tu pro každého!

více
Nové barvy r.2024

Pozor, pozor máme 5 nových odstínů. :-) Divine Wine, Pussycat Pink, Pink Warrior, Sea Goddess a Twilight Blue  

více

Linky

Úvod Linky

 


 

Vybočte ze stereotypu

Každý z nás občas zatouží změnit svou vizáž, být odlišný. A na čem jiném je změna více viditelná než na našich vlasech? Právě ony se proto stávají ideální volbou pro nejrůznější experimenty. Všichni ti, kteří se nebojí extravagance a touží vyniknout, mohou vyzkoušet polopermanentní barvy na vlasy od newyorské značky Manic Panic. Ty vlasy nejen nepoškozují, ale díky obsahu přírodních složek na ně mají dokonce regenerační vliv. Vybírat můžete z nepřeberné palety barev, případně si vytvářet vlastní neomezené odstíny a kombinace podle vašich představ.

Dlouhovláskou za pár minut

Pokud si však na takovou radikální změnu vašeho vzhledu netroufáte, ale přesto chcete vystoupit z každodenního stereotypu, všednosti a nudy, pak vyzkoušejte clip in vlasy. Určitě jste o nich už slyšeli, v módním světě totiž způsobily vlasovou revoluci. Pomocí nich se můžete doslova během pár minut proměnit v okouzlující dlouhovlásku, vytvořit si barevný melír či ozvláštnit váš účes pomocí clip in pramínků z pravých vlasů v extravagantních barvách.

Snadno, rychle, pohodlně

Narozdíl od složitého nasazování tape-in nebo micro-ring, kde se bez asistence kadeřníka neobejdete, aplikace clip-in vlasů je velmi rychlá a také snadná. Pohodlně ji tak zvládnete zcela sama v pohodlí vašeho domova - bez drahých návštěv profesionála. Stačit vám budou pouze vaše šikovné ruce. Clip in vlasy jsou totiž zakončeny sponkami, které jednoduše „připevníte“ k vašim vlastním vlasům a je hotovo. Celá procedura vám nezabere víc než pět minut. Clip sponky mají protiskluzový silikonový proužek, takže nehrozí, že by vám pramínky vypadly a přivodily by vám tak horkou chvilku. Bez obav s nimi můžete tančit i sportovat a nikdo nic nepozná.

 

Experimentujte

Rychle a poměrně výrazným způsobem vás dokáže proměnit clip in ofina. Nemusíte čekat, až vám doroste do požadované délky, stačí si ji jen připnout. Protože je, stejně jako ostatní clip in příčesky, k vašim vlastním vlasům zcela šetrná, můžete ji nosit tak často, jak budete chtít a měnit tak vzhled doslova z minut na minutu. Pokud rády sportujete a chcete při tom i dobře vypadat, můžete zkusit clip-in culík, který perfektně padne a zahustí vám ten váš. Tak, pusťte se do experimentování!

Copyright 2016 - 2024 © manicpanic.cz