Novinky
Akční balíček

Připravili jsme pro Vás výhodný balíček. Obsahuje 1x vaši oblíbenou barvu 118 ml, šampon před barvením, po barvení, kondicioner, všechno o objemu: 236 ml  a potřebný odbarvovač vol 40, aby barva...

více
Uložená zásilka na poště

Prosím, vezměte na vědomí, že zásilka bude uložená na poště pouze po dobu jednoho týdne.Ještě jednou Vám děkujeme za projevenou důvěru.

více

Linky

Úvod Linky

 


 

Vybočte ze stereotypu

Každý z nás občas zatouží změnit svou vizáž, být odlišný. A na čem jiném je změna více viditelná než na našich vlasech? Právě ony se proto stávají ideální volbou pro nejrůznější experimenty. Všichni ti, kteří se nebojí extravagance a touží vyniknout, mohou vyzkoušet polopermanentní barvy na vlasy od newyorské značky Manic Panic. Ty vlasy nejen nepoškozují, ale díky obsahu přírodních složek na ně mají dokonce regenerační vliv. Vybírat můžete z nepřeberné palety barev, případně si vytvářet vlastní neomezené odstíny a kombinace podle vašich představ.

Dlouhovláskou za pár minut

Pokud si však na takovou radikální změnu vašeho vzhledu netroufáte, ale přesto chcete vystoupit z každodenního stereotypu, všednosti a nudy, pak vyzkoušejte clip in vlasy. Určitě jste o nich už slyšeli, v módním světě totiž způsobily vlasovou revoluci. Pomocí nich se můžete doslova během pár minut proměnit v okouzlující dlouhovlásku, vytvořit si barevný melír či ozvláštnit váš účes pomocí clip in pramínků z pravých vlasů v extravagantních barvách.

Snadno, rychle, pohodlně

Narozdíl od složitého nasazování tape-in nebo micro-ring, kde se bez asistence kadeřníka neobejdete, aplikace clip-in vlasů je velmi rychlá a také snadná. Pohodlně ji tak zvládnete zcela sama v pohodlí vašeho domova - bez drahých návštěv profesionála. Stačit vám budou pouze vaše šikovné ruce. Clip in vlasy jsou totiž zakončeny sponkami, které jednoduše „připevníte“ k vašim vlastním vlasům a je hotovo. Celá procedura vám nezabere víc než pět minut. Clip sponky mají protiskluzový silikonový proužek, takže nehrozí, že by vám pramínky vypadly a přivodily by vám tak horkou chvilku. Bez obav s nimi můžete tančit i sportovat a nikdo nic nepozná.

 

Experimentujte

Rychle a poměrně výrazným způsobem vás dokáže proměnit clip in ofina. Nemusíte čekat, až vám doroste do požadované délky, stačí si ji jen připnout. Protože je, stejně jako ostatní clip in příčesky, k vašim vlastním vlasům zcela šetrná, můžete ji nosit tak často, jak budete chtít a měnit tak vzhled doslova z minut na minutu. Pokud rády sportujete a chcete při tom i dobře vypadat, můžete zkusit clip-in culík, který perfektně padne a zahustí vám ten váš. Tak, pusťte se do experimentování!

Copyright 2016 - 2023 © manicpanic.cz